
Msi Cubi NUC 1MG Black
227 490 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Msi
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 1MG-003EU-B3100U8GS51X11PA
Mini PC, No OS, Intel Core 3-100U, Intel SoC, 8 GB, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel Graphics, 4xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, Kártyaolvasó, 136x133x50mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel120W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core 3-100U |
| Chipset | Intel SoC |
| Memória méret | 8 GB |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel Graphics |
| USB3.2 | 4 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 136x133x50mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 120 W |
| Gyártó | Msi |