
Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 Black
248 520 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 13B9006HHX
Mini PC, No OS, Intel Core i5-13420H, Intel SoC, 16 GB, 5600MHz, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel UHD Graphics, 2xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 179x182,9x36,5mm, Billentyűzet, Egér, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel90W
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core i5-13420H |
| Chipset | Intel SoC |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB2.0 | 2 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 179x182,9x36,5mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 90 W |
| Gyártó | Lenovo |