
Asus ExpertCenter PN53 Black
224 330 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: PN53-B-S50117MD
Mini PC, No OS, AMD Ryzen 5-7535H, AMD Chipset, 4800MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, AMD Radeon Graphics, 5xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, 130x120x58mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel150W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | AMD Ryzen 5-7535H |
| Chipset | AMD Chipset |
| Memória órajel | 4800 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | AMD Radeon Graphics |
| USB3.2 | 5 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 130x120x58mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 150 W |
| Gyártó | Asus |