HP Workstation Z2 Mini G1a Black
2 585 700 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: B34L0ES#AKC
Mini PC, Windows 11 Pro, AMD Ryzen AI Max+ Pro 395, AMD Chipset, 128 GB, 2,5 Gigabit, 2.0, SSD 2TB, AMD Radeon 8060S Graphics, 5xUSB3.2, 3xUSB Type-C, Mini DisplayPort , 200x168x85mm, Black, Teljesítmény felvétel300W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | AMD Ryzen AI Max+ Pro 395 |
| Chipset | AMD Chipset |
| Memória méret | 128 GB |
| WLAN | Nem |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 2048 |
| VGA típus | AMD Radeon 8060S Graphics |
| USB3.2 | 5 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Mini DisplayPort | Igen |
| Fizikai méret | 200x168x85mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 300 W |
| Gyártó | HP |
| Merevlemez | SSD 2TB |
