Asus P440VAK-WPC2040 White
368 180 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: P440VAK-WPC2040
AIO, No OS, Intel Core 5-210H, Intel Chipset, 16 GB, WLAN, Gigabit, 2.0, SSD 512GB, Intel UHD Graphics, 1xUSB2.0, 3xUSB3.2, 1xUSB Type-C, HDMI, 541x416x17mm, Billentyűzet, Egér, white, Bluetooth, Képernyő 23,8", Webkamera
| Típus | AIO |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core 5-210H |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 GB |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| USB3.2 | 3 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 541x416x17mm |
| Szín | white |
| Képernyő méret | 23,8 " |
| Gyártó | Asus |
