Asus NUC 14 Pro NUC14LNKU7094N2 Revel Canyon (No Cord)
506 900 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90AS00N1-M00180
Mini PC, Windows 11 Pro, Intel Core Ultra 7-258V, Intel Chipset, 32 GB, 5600MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, Intel Arc Graphics, 1xUSB2.0, 1xUSB3.1, 2xUSB Type-C, HDMI, 117x54x112mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel120W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-258V |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Intel Arc Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 117x54x112mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 120 W |
| Gyártó | Asus |
