Asus ExpertCenter PB64 Black
288 080 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: PB64-B-B70008MD
Mini PC, No OS, Intel Core Ultra 7-265, Intel Chipset, 5600MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, Intel Graphics, 1xUSB2.0, 5xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, DisplayPort, 175x175x44mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel150W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-265 |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Intel Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| USB3.2 | 5 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 175x175x44mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 150 W |
| Gyártó | Asus |
