Asus NUC 13 Pro Kit NUC13ANKI30WC Arena Canyon (EU Cord)
309 060 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90AS0031-M00040
Mini PC, No OS, Intel Core i3-1315U, Intel Chipset, 8 GB, 3200MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 7.1, SSD 512GB, Intel UHD Graphics, 1xUSB2.0, 3xUSB3.2, 2xUSB Type-C, HDMI, 117x112x54mm, Black, Bluetooth
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core i3-1315U |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória órajel | 3200 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 7.1 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| USB3.2 | 3 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 117x112x54mm |
| Szín | Black |
| Gyártó | Asus |
