Acer Veriton VN2590GT Black
132 170 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DT.R0GEU.001
Mini PC, No OS, Intel Celeron 7305, 8 GB, WLAN, 2.0, SSD 512GB, Intel UHD Graphics, 1xUSB2.0, 1xUSB3.2, 1xUSB Type-C, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel65W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Celeron 7305 |
| Memória méret | 8 GB |
| WLAN | Igen |
| Audio | 2.0 |
| Merevlemez | SSD 512GB |
| VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| Firewire | Nem |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 65 W |
| Gyártó | Acer |
