Asus NUC 14 Pro NUC14RVHV5000R0 Revel Canyon (No Cord)
255 940 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90AR0072-M00130
Mini PC, No OS, Intel Core Ultra 5-135H, Intel Chipset, 5600MHz, WLAN, 2,5 Gigabit, 2.0, Intel Arc Graphics, 1xUSB2.0, 1xUSB3.1, 2xUSB Type-C, HDMI, 117x54x112mm, Black, Bluetooth, Teljesítmény felvétel120W
| Típus | Mini PC |
| Operációs rendszer | No OS |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-135H |
| Chipset | Intel Chipset |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória órajel | 5600 MHz |
| WLAN | Igen |
| Hálózat | 2,5 Gigabit |
| Audio | 2.0 |
| VGA típus | Intel Arc Graphics |
| USB2.0 | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Firewire | Nem |
| Fizikai méret | 117x54x112mm |
| Szín | Black |
| Teljesítmény felvétel | 120 W |
| Gyártó | Asus |
