Digitus Wall mounting cabinet, slim
189 290 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Digitus
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: DN-19 WM-V6U-SL
Falra szerelhető, Keret kapacitása:6U, Méret:19", Magasság:800mm, Szélesség:640mm, Mélység:309mm, Grey RAL7035, Összeszerelt
| Típus | Falra szerelhető |
| Keret kapacitása | 6 U |
| Méret " | 19" |
| Magasság | 800 mm |
| Szélesség | 640 mm |
| Mélység | 309 mm |
| Szín/RAL | Grey RAL7035 |
| Szerelési mód | Összeszerelt |
| Gyártó | Digitus |
