Lenovo Yoga 7 2-in-1 Tidal Teal
602 160 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 83JR002MHV
14", AMD Ryzen AI 300, AMD Ryzen AI 7 350, 24GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 860M Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,38Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Teal, Kártyaolvasó, Érintőképernyő, Backlight
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Ryzen AI 7 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Memória méret | 24 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 860M Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,38 Kg |
| Szín | Teal |
| Gyártó | Lenovo |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 300 |
| Képernyő átló | 14" |
