
Apple MacBook Air 13" (2025) Silver
491 350 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Apple
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MW0X3MG/A
13,6", Apple M4, Apple M4 Chip, 16GB, Unified Memory, SSD 512GB, LED, 2560x1664, macOS, NO DVD!, AUDIO, Apple M4 Chip, WLAN, Bluetooth, 2xUSB Type-C, 1,24Kg, WEBCAM, SSD, Silver, 18óra, Backlight
| Képernyő átló | 13,6 " |
| Processzor család | Apple M4 |
| Processzor | Apple M4 Chip |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | Unified Memory |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 2560x1664 |
| Operációs rendszer | macOS |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,24 Kg |
| Szín | Silver |
| Akku (idő) | 18 óra |
| Gyártó | Apple |
| Képernyő átló | 13,6" |