
Lenovo Yoga 7 2-in-1 Luna Grey
502 640 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83JQ008RHV
14", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-226V, 16GB, LPDDR5X, SSD 512GB, OLED, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics 130V, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,38Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-226V |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics 130V |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,38 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |