Apple MacBook Pro 14,2" (2024) Silver
742 490 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Apple
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: MW2W3MG/A
14,2", Apple M4, Apple M4 Chip, 16GB, Unified Memory, SSD 512GB, LED, 3024x1964, macOS, NO DVD!, AUDIO, Apple M4 Chip, WLAN, Bluetooth, 3xUSB Type-C, 1,6Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, Kártyaolvasó, 24óra, Backlight
| Képernyő átló | 14,2 " |
| Processzor | Apple M4 Chip |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | Unified Memory |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 3024x1964 |
| Operációs rendszer | macOS |
| USB Type-C | 3 db |
| Súly | 1,6 Kg |
| Szín | Silver |
| Akku (idő) | 24 óra |
| Gyártó | Apple |
| Processzor család | Apple M4 |
| Képernyő átló | 14,2" |
