
Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 9 Grey
923 500 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 21KE0048HV
14", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-125U, 16GB, LPDDR5X, SSD 512GB, OLED, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,35Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, 3cella, Érintőképernyő, Backlight
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-125U |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,35 Kg |
| Szín | Grey |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Lenovo |
| Képernyő átló | 14" |