
Asus UM5606GA-SS180W Antrim Gray
785 120 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: UM5606GA-SS055W
16", AMD Ryzen AI 400, AMD Ryzen AI 7 445, 16GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 880M Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,5Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 400 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 880M Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,5 Kg |
| Szín | Grey |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |