Asus UM5606GA-SS424 Antrim Gray
634 730 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: UM5606GA-SS424
16", AMD Ryzen AI 400, AMD Ryzen AI 7 445, 16GB, LPDDR5X, SSD 512GB, OLED, 2880x1800, No OS, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 880M Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,5Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 400 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 880M Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,5 Kg |
| Szín | Grey |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
