Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 11 Aura Edition Grey
1 428 020 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 21V90016HV
14", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-325, 32GB, LPDDR5X, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 3xUSB Type-C, 1,15Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-325 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Súly | 1,15 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |
