Lenovo LOQ Luna Grey
554 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 83JG004WHV
15,6", AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5-220, 16GB, DDR5, Foglalat:1db, Max.32GB, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5050 8GB, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 3xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 2,4Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, RGB
| Képernyő átló | 15,6" |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor | AMD Ryzen 5-220 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 1 db |
| Memória bővíthetőség | 32 GB |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5050 8GB |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 3 db |
| Súly | 2,4 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |
