Asus FX608JMI-TU270 Jaeger Gray
722 850 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: FX608JMI-TU270
16", Intel Core i5, Intel Core i5-14450HX, 16GB, DDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, No OS, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5060 8GB, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 3xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 2,2Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, 4cella, Backlight, Gamer
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor | Intel Core i5-14450HX |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5060 8GB |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 3 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 2,2 Kg |
| Szín | Grey |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
