
Lenovo ThinkBook 16 G8 Arctic Grey
345 060 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 21SH00H6HV
16", Intel Core 3, Intel Core 3-100U , 8GB, DDR5, Foglalat:2db, Max.64GB, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, No OS, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,7Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core 3 |
| Processzor | Intel Core 3-100U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Memória bővíthetőség | 64 GB |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| Súly | 1,7 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |