Acer Nitro 5 ANV14-62-R6A9 White
580 580 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NH.QW5EU.001
14,5", AMD Ryzen AI 300, AMD Ryzen AI 5 340, 16GB, DDR5, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 2560x1600, DOS, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5050 6GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,7Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, White, Kártyaolvasó, 4cella, 11óra, Backlight, Gamer
| Képernyő átló | 14,5" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 300 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 2560x1600 |
| Operációs rendszer | DOS |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5050 6GB |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,7 Kg |
| Szín | White |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Akku (idő) | 11 óra |
| Gyártó | Acer |
