HP Omen 14-fb0003nh White
1 048 760 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: AY7L0EA#AKC
14", Intel Core Ultra 9, Intel Core Ultra 9-185H, 32GB, LPDDR5X, SSD 2048GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 4060 8GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,63Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, White, 6cella, Backlight, RGB, Gamer
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 9 |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-185H |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 2048 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 4060 8GB |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB 4.0 port | 1 db |
| Súly | 1,63 Kg |
| Szín | White |
| Akkumulátor | 6 cella |
| Gyártó | HP |
| Képernyő átló | 14" |
