HP 15-FC0024NH White
204 600 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: AY7F6EA#AKC
15,6", Intel Core i3, Intel Core i3-1315U, 8GB, LPDDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, DOS, NO DVD!, AUDIO, Intel UHD Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,59Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, White, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 15,6 " |
| Processzor család | Intel Core i3 |
| Processzor | Intel Core i3-1315U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | LPDDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | DOS |
| Integrált VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,59 Kg |
| Szín | White |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | HP |
| Képernyő átló | 15,6" |
