Asus GU605CR-QR110W Platinum White
1 316 680 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: GU605CR-QR110W
16 ", Intel Core Ultra 9, Intel Core Ultra 9-285H, 32GB, LPDDR5X, Foglalat:2db, Max.64GB, SSD 2048GB, OLED, 2560x1600, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5070 Ti 12GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,95Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, White, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight, RGB, Gamer
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 16 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 9 |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-285H |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Memória bővíthetőség | 64 GB |
| Merevlemez | SSD 2048 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2560x1600 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti 12GB |
| Súly | 1,95 Kg |
| Szín | White |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
| Képernyő átló | 16" |
