
Dell Pro 16 Platinum Silver
373 050 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: BTO008PC16250EMEAUBU
16", Intel Core 5, Intel Core 5-120U, 16GB, DDR5, SSD 256GB, OLED, 1920x1200, Linux, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,94Kg, WEBCAM, SSD, Silver, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core 5 |
| Processzor | Intel Core 5-120U |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 256 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Linux |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,94 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Dell |