
Dell Pro 13 Premium Magnesium Black
821 560 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: PA13250-19
13,3", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-236V, 16GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics 130V, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,07Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 13,3" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-236V |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics 130V |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,07 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Dell |