Asus HT7407NA-SN066XOA Nano Black
1 084 440 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: HT7407NA-SN066XOA
14", Snapdragon X2 Elite, Qualcomm Snapdragon X2 Elite XE2-88-100, 32GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Qualcomm Adreno GPU, WLAN, Bluetooth, 2xUSB Type-C, 0,79Kg, WEBCAM, SSD, Black, Kártyaolvasó, 4cella, Érintőképernyő
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Snapdragon X2 Elite |
| Processzor | Qualcomm Snapdragon X2 Elite XE2-88-100 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Qualcomm Adreno GPU |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 0,79 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
