Asus UX8407AA-SN079W Gray
916 230 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: UX8407AA-SN079W
14", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-355, 32GB, LPDDR5, SSD 1024GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,6Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Gray, Kártyaolvasó, 4cella, Érintőképernyő
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-355 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,6 Kg |
| Szín | Gray |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
