Asus G615LW-S5045 Eclipse Gray
1 436 930 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: G615LW-S5045
16", Intel Core Ultra 9, Intel Core Ultra 9-275HX, 32GB, DDR5, Foglalat:2db, Max.64GB, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 2560x1600, No OS, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5080 16GB, WLAN, 2.5Gb/s, Bluetooth, 3xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 2,65Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, 4cella, Backlight, RGB, Gamer
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 9 |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-275HX |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Memória bővíthetőség | 64 GB |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 2560x1600 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5080 16GB |
| Hálózat | 2.5Gb/s |
| USB 3.2 port | 3 db |
| Súly | 2,65 Kg |
| Szín | Grey |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
