Asus UX3607OA-SQ005W Zabriskie Beige
835 260 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: UX3607OA-SQ005W
16", Snapdragon X Elite, Qualcomm Snapdragon X2 Elite, 48GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Qualcomm Adreno GPU, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,2Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Beige, Kártyaolvasó, 3cella
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Snapdragon X Elite |
| Processzor | Qualcomm Snapdragon X2 Elite |
| Memória méret | 48 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Qualcomm Adreno GPU |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,2 Kg |
| Szín | Beige |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Asus |
