
Dell Pro 14 Silver
484 270 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: BTO501_PC14255_EMEA
14", AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 3 210, 8GB, DDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 740M Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,36Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | AMD Ryzen 3 |
| Processzor | AMD Ryzen 3 210 |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 740M Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,36 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Dell |