Apple EliteBook X G1a Silver
1 009 650 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Apple
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: B69FKET#AKC
14", AMD Ryzen AI Pro 300, AMD Ryzen AI 7 Pro 360, 32GB, LPDDR5, SSD 1024GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 880M Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 3xUSB Type-C, 1,49Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 4cella, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor | AMD Ryzen AI 7 Pro 360 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 880M Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Súly | 1,49 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Apple |
| Processzor család | AMD Ryzen AI Pro 300 |
| Képernyő átló | 14" |
