HP EliteBook 1040 G11 Silver
846 850 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: A26SGEA#AKC
14", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-125H, 16GB, LPDDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 3xUSB Type-C, 1,18Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, Backlight
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-125H |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Súly | 1,18 Kg |
| Szín | Silver |
| Gyártó | HP |
| Képernyő átló | 14" |
