Acer Nitro Lite NL16-71G-51UK Black
432 320 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NH.DAGEU.001
16", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-210H, 16GB, DDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 4050 6GB, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,95Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Backlight, Gamer
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-210H |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 4050 6GB |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,95 Kg |
| Szín | Black |
| Gyártó | Acer |
