Dell Latitude 5450 Silver
470 780 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: N006L545014EMEA_VP_UBU
14", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-125U, 8GB, DDR5, Foglalat:2db, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Linux, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,4Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 4cella
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-125U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | Linux |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| Súly | 1,4 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Dell |
| Képernyő átló | 14" |
