iiyama 42,5" T4329AS-B1AG LED
546 350 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: iiyama
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: T4329AS-B1AG
16:9, 3840x2160, 42,5", 4K, LED, VA, 60Hz, 6,5ms, 4000:1, 500cd/m2, 1xDVI, 2xHDMI, 2xUSB2.0, 1xUSB-C, Hangszóró, LAN, Érintőképernyő, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 42,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 6,5 ms |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Fényerő | 500 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| DVI csatlakozó | 1 db |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Hangszóró | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | iiyama |
