Dell 27" Alienware AW2725Q OLED
311 790 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 210-BQWV
16:9, 3840x2160, 27", 4K, OLED, QD-OLED, 240Hz, 0,5ms, 1000:1, 250cd/m2, DP, 2xHDMI, 3xUSB3.0, 1xUSB-C, FreeSync, G-Sync, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | OLED |
| Panel típus | QD-OLED |
| Képfrissítés | 240 Hz |
| Válaszidő | 0,5 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB3.0 | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Dell |
