Viewsonic 86" ViewBoard IFP8651 LED Display
1 463 010 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Viewsonic
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: IFP8651
16:9, 3840x2160, 86", 4K, LED, 60Hz, 6,5ms, 1200:1, 400cd/m2, VGA, DP, 4xHDMI, 1xUSB2.0, 4xUSB3.2, 3xUSB-C, Hangszóró, LAN, Érintőképernyő, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 86 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 6,5 ms |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| VGA csatlakozó | Igen |
| HDMI csatlakozó | 4 db |
| USB2.0 | 1 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Viewsonic |
