Samsung 32" LS32B800PXPXEN IPS LED
209 000 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12+12 hónap garancia
- Cikkszám: LS32B800PXPXEN
16:9, 3840x2160, 32", 4K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 3xUSB3.0, 1xUSB-C, LAN, Green, Állítható magasság, Pivot
| Kijelző méret | 32 " |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Válaszidő | 5 ms |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Szín | Green |
| Forgatható | Igen |
| Hangszóró | Nem |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| USB3.0 | 3 db |
| Képminőség | 4K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző típus | LED |
| Gyártó | Samsung |
