Sony 65" FW-65EZ20L IPS LED Display
538 800 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: FW-65EZ20L
16:9, 3840x2160, 65", 4K, LED, IPS, 50Hz, 10ms, 1200:1, 350cd/m2, 3xHDMI, 2xUSB2.0, Wifi, LAN, Bluetooth, webOS, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 65 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 50 Hz |
| Válaszidő | 10 ms |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| HDMI csatlakozó | 3 db |
| USB2.0 | 2 db |
| Wifi | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Sony |
