Asus 27" PA27UCDMR OLED
574 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 90LM04NE-B01K71
16:9, 3840x2160, 27", 4K, OLED, QD-OLED, 240Hz, 0,1ms, 1,5M:1, 250cd/m2, DP, 1xHDMI, 1xUSB3.2, 1xUSB-C, 2xThunderbolt, Hangszóró, Silver, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | OLED |
| Panel típus | QD-OLED |
| Képfrissítés | 240 Hz |
| Válaszidő | 0,1 ms |
| Kontrasztarány | 1,5M:1 |
| Fényerő | 250 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Thunderbolt | 2 |
| Szín | Silver |
| Gyártó | Asus |
