Samsung 43" LS43CG700NUXEN LED
275 650 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 10-14 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12+12 hónap garancia
- Cikkszám: LS43CG700NUXEN
16:9, 3840x2160, 43", 4K, LED, VA, 144Hz, 1ms, 4250:1, 300cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.0, Wifi, LAN, Bluetooth, webOS, FreeSync, White
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 43 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 144 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 4250:1 |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | White |
| Gyártó | Samsung |
