Samsung 37" S37D804UAU LED
207 800 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 6-8 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: LS37D804UAUXEN
16:9, 3840x2160, 37", 4K, LED, VA, 60Hz, 5ms, 3000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 3xUSB3.0, 1xUSB-C, Black, Állítható magasság
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 37 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 5 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| USB3.0 | 3 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Samsung |
