Msi 27" Modern MD272UPSW IPS LED
109 920 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Msi
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 9S6-3PB19H-262
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 60Hz, 4ms, 1000:1, 300cd/m2, DP, 1xHDMI, 2xUSB2.0, 1xUSB-C, Hangszóró, FreeSync, White, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| USB2.0 | 2 db |
| Szín | White |
| Gyártó | Msi |
