Samsung 65" LH65QMCEBGCXEN LED Display
632 910 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12+12 hónap garancia
- Cikkszám: LH65QMCEBGCXEN
16:9, 3840x2160, 65", 4K, LED, VA, 75Hz, 8ms, 4000:1, 500cd/m2, DP, 3xHDMI, Wifi, LAN, Bluetooth, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 65 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 75 Hz |
| Válaszidő | 8 ms |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Fényerő | 500 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 3 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Samsung |
