Eizo 27" FlexScan EV2740S-WT IPS LED
294 030 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Eizo
- Garancia: 60 hónap garancia
- Cikkszám: EV2740S-WT
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 60Hz, 6ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 1xHDMI, 4xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, White, Állítható magasság, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 6 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| USB3.2 | 4 db |
| Szín | White |
| Gyártó | Eizo |
