Msi 27" MAG 274UPF E2 IPS LED
141 280 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Msi
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: MAG 274UPF E2
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 160Hz, 0,5ms, 1000:1, 400cd/m2, DP, 2xHDMI, 1xUSB-C, FreeSync, Black, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 27 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 160 Hz |
| Válaszidő | 0,5 ms |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Msi |
