Dell Alienware AW3425DWM LED Curved
135 050 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 210-BQWL
21:9, 3440x1440, 34", WQHD, LED, VA, 180Hz, 1ms, 3000:1, 400cd/m2, Ívelt, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.0, FreeSync, Black, Állítható magasság, Gamer
| Képarány | 21:9 |
| Felbontás | 3440x1440 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 180 Hz |
| Válaszidő | 1 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 400 cd/m2 |
| Ívelt | Igen |
| VGA csatlakozó | Nem |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Dell |
| Kijelző méret | 34 " |
| Képminőség | UWQHD |
| Képminőség | WQHD |
